BERKAY KIBRIS’I SALLADI…

 

Berkay konseri için günler öncesinden hazırlıklarını tamamlayan Arda Çancıoğlu ve ekibi, konuklarına yine doyumsuz bir gece yaşattı.

BERKAY-1

Eğlencenin merkezi Maxim Royal, sazlı-sözlü fasıllı eğlencesi ile konuklarına doyumsuz bir alaturka gecesi yaşatarak perdesini araladı. Ardından Angel’s grubunun sımsıcak dansları konukların kanını kaynatmaya yetti.

BERKAY-2

BERKAY SAHNESİNE ÜNLÜ AKINI…

Her hafta birbirinden ünlü konuklarıyla, eğlence severlere kapılarını aralamaya devam eden Maxim Royal’ in bu haftaki bombası ise Berkay’dı… Berkay sahnesini izlemeye gelen yaklaşık 500 kişilik misafirlerin arasında birbirinden ünlü simalar da boy gösterdi.

berkay-14

Konukların şıklıklarıyla birbirleriyle yarıştığı gecede, Moda İkonu Gülçin İncirli, Tasarımcı Danyel Tatlıcı, Girne milletvekili Fazilet Özdenefe, sanatçının sevgilisi ünlü manken Özlem Katipoğlu da vardı.

BERKAY-3

2015 yılında “Benim Hikayem” isimli albümüyle çok konuşulan, 2016 yılında da arabesk bir şarkı olan “Hasret Rüzgarları” ile hayranlarının karşısına çıkan ve sosyal medyanın gündemine oturan yakışıklı sanatçı, Maxim Royal’de sevenleriyle buluştu. Sanatçı siyah bir takım elbise ile uzun zaman fırtınalar estirdiği şarkısı “İnanırım” ile sahnesini açtıktan sonra; “Hoş geldiniz… Bu gece çok eğleneceksiniz, söz veriyorum eğlendirmek için elimden geleni yapacağım” diyerek hayranlarını selamladı. Programına son zamanlarda hit olmuş şarkılarla devam ederken hem oynadı hem de hayranlarını oynattı.

BERKAY-4

 

DUMANI ÜSTÜNDE ŞARKILAR İLK KEZ MAXİM ROYAL’DE…

9 Mart Çarşamba günü piyasaya çıkacak olan, kendi sevdiği şarkıları okuduğunu söylediği arabesk albümünden yepyeni şarkılarını da ilk kez Maxim Royal’de kendisini yalnız bırakmayan hayranları için seslendirdi. Yeni albümden; bir Cengiz Kurtoğlu klasiği olan “Duyanlara Duymayanlara”, Müslüm Gürses’ten “Unutamadım” ve Özcan Deniz’den “Nasip Değilmiş” şarkılarını hayranlarıyla birlikte söyleyen sanatçının keyfine diyecek yoktu.

BERKAY-5

 

ENSTRÜMANSIZ CANLI PERFORMANS PARMAK ISIRTTI…

“Kıbrıs’a gelen sanatçı arkadaşlarım, genelde bir saat sahnede kalıyorlar ama müsaade ederseniz ben biraz fazla kalacağım. Buradan eğlenmeden ayrıldım diyen birilerinin olmasını istemiyorum. Bunun için sizlerle birlikte hem ben eğleneceğim hem de garanti veriyorum siz çok eğleneceksiniz” diyerek davul şov eşliğinde “Hayatı Tespih Yapmışım” şarkısını söylerken alkışlar eşliğinde tüm salonu oynatmayı başardı.

BERKAY-6

Sonrasında tüm orkestrasını etrafında toplayarak, sevilen eşsiz şarkıları enstrümansız bir şekilde söyleyen sanatçı ve ekibinin enstrümansız canlı performanslarına, konuklar hep bir ağızdan eşlik etti ve ayakta alkışladı.

BERKAY-7

 

DENİZ SEKİ VE KADER MAHKÛMLARI İÇİN…

Ankaralı ünlü besteci Metin Işık’ın kader mahkûmları için yazmış olduğu besteyi söylemeden önce; “Benim canım arkadaşlarımdan biri cezaevinde biliyorsunuz. Kendisini sizler de çok iyi tanıyorsunuz. Sevgili Deniz Seki… Bu şarkıyı onun için söylemek istiyorum. Ve Çarşamba günü çıkacak olan arabesk albümümüzden 2500-3000 tane kadarını da dışarının özlemini çeken cezaevindeki kardeşlerime göndereceğim” diyerek salonda duygusal dakikalar yaşattı. Ardından duygularımızı bizden daha iyi anlatan büyük ustalar diye bahsettiği, Sezen Aksu ve rahmetli büyük usta Kayahan’dan şarkıları ardı ardına sıralayarak sahnede tam anlamıyla romantizm rüzgârları estirdi.

BERKAY-8

 

BULAŞICIYIMDIR, SİROZ YAPARIM…

Sanatçı, mixini albüm çıkmadan önce tamamladığı ve kliplendirdiği yeni arabesk albümünden “Hasret Rüzgarları” şarkısı ile tüm hayranlarının gönül telini titretti. Albümü için de “Mutlaka alıp dinlemenizi tavsiye ediyorum. Bulaşıcıyımdır, belli bir zaman sonra siroz yaparım” diyerek iddialı bir albümle yine müzik dünyasını alt üst etmeye geldiğinin sinyallerini verdi.

BERKAY-9

 

BERKAY’DAN KIBRIS ÇIKARMASI…

Maxim Royal ’in özel konseptinde hayranlarıyla bir araya gelen Berkay, gecede eski albümlerinden sevilen şarkılarının yanı sıra, yeni şarkılarıyla da hayranlarına unutulmaz bir gece yaşattı. Özellikle İzmir sahnelerinin ardından İstanbul sahnelerinde de kalabalık kitleleri coşturmayı başaran yakışıklı sanatçı, resmen Kıbrıs’a yeni bir çıkarma yaptı.

BERKAY-10

Ünlü sanatçı, adet olduğu üzere hep kendi şarkılarından biri ile kapattığını söylediği sahnesini, Maxim Royal’in özel konuklarının enerjilerinden çok etkilendiğini söyleyerek, davul şov eşliğinde “Hayatı Tespih Yapmışım” şarkısıyla kapatarak hayranlarına veda etti.

BERKAY-11

BERKAY-12

BERKAY-13

Fotoğraflar: Erdem Çağlayan

 

Saim Yılmaz

kendi halinde bir yazar…

www.saimyilmaz.com.tr

saim@saimyilmaz.com.tr

Leave a comment

Your email address will not be published.

*