Maxim Royal’de Aşk Başkadır…

Maxim Royal, sevgililer günü özel konsepti ile konuklarını kapıda çiçekçi kız ve akordeon sanatçısının muhteşem aşk nağmeleri ile karşıladı. Sevgililer gününe özel tavandan sarkan kalp süslemeler de unutulmamıştı. Fasıl ekibi, programını “Safalar Getirdiniz” alaturkası ile açtıktan sonra muhteşem fasıllar ile programına devam etti.

maxim-1

Maxim Royal Yeniliklerine Devam Ediyor…

Maxim Royal, her geçen gün konseptine yenilikler eklemeye devam ediyor. Bu hafta, sevgililer gününe özel mental bir gösteri ile yine konuklarına farklı bir gece yaşattı. Mentalist ve İllüzyonist Emre Utinal, tamamen enerji gücü ile metal kaşık yamultma oyunu ile başladığı gösterisine iskambil kağıdı oyunu ve hisleri bez bebek yardımıyla karşıdaki kişiye geçirme oyunlarıyla konukları şaşırtmayı başarırken aynı zamanda büyük alkış da topladı.

maxim-2

Gecenin ilerleyen saatlerinde Maxim Royal orkestrası ve Kıbrıs’ın güçlü sesi İrem, konukları romantik aşk şarkılarıyla geceye hazırladı.

maxim-3

Siyahların Prensesi Hande Ünsal…

Hande Ünsal, sahneye herkesin tercih ettiği sevgililer günü rengi kırmızıya inat, siyah, dantel işlemeli uzun elbisesi ile Mustafa Ceceli’nin unutulmaz aşk şarkısı “Sevgilim” ile çıkış yaptı.

maxim-4

“Bu gece çok güzel aşk şarkıları seçtim. Bu gece, zannetmeyin ki sevgilinizle yemek yiyip buradan kaçabileceksiniz. Çok eğleneceğiniz, çok güzel bir repertuvar hazırladık sizin için” diyerek geçtiğimiz döneme damgasını vuran bir İrem Derici şarkısı “Kalbimin Tek Sahibine” ile programına devam etti. Hande Ünsal, son dönemin popüler şarkılarının ardından 90’lara damga vurmuş şarkılar ile konukları yerlerinde oturtmadı. Sertap Erener’in “Aldırma Deli Gönlüm” şarkısını konuklarla hep bir ağızdan söyledi. Güzel sanatçı, sahnedeki sempatik tavırlarıyla ve sesiyle tam anlamıyla tüm salonu büyüledi.

maxim-5

Sevgililer Gününü Sevgilisiz Geçirenlere Özel Şarkı…

“Bu gece sevgilisiz gelenleri görebilir miyim? O zaman bu şarkı benden onlara gelsin” diyerek Sezen Aksu’nun unutulmaz klasiklerinden “Benden Selam Söyleyin Bütün Aşklarıma” şarkısı ile sevgili hasreti çeken konuklarının gönlünü fethetmeyi başardı.

maxim-6

Sanatçı, doğum günü olanlar için özel şarkı söylemeyi de ihmal etmedi. Konukların ilerleyen saatlerde oynamak istemeleri üzerine, asma davul şov eşliğinde tüm konukları oyuna davet ederek eğlencenin dibine vurdu. Programında son zamanların en hareketli şarkılarına yer veren sanatçı, masaların arasında dolaşarak konuklarla birlikte oynadı. İlerleyen saatlerde Duman’dan “Senden Daha Güzel” şarkısını “Duman duymasın!” diyerek oyun havası tarzında söyledi ve tüm masaları oynattı.

maxim-7

Hande Ünsal’dan Arabesk Tadında Şarkılar…

maxim-8

Hande Ünsal, programının ikinci bölümünde yine siyah giyinmeyi tercih etti. Derin sırt ve göğüs dekolteli, boyundan askılı bantlarla süslenmiş, mini deri elbisesi ile sahnede bir siyah inci havası estirdi. İkinci bölüme Müslüm Gürses’in efsane arabesk şarkısı “Unutamadım” ile başlayan sanatçı, yine arabesk şarkılarla programına devam etti. Uzun zamandır annesi ile arasının bozuk olduğu bilinen ve basında çok sık yazılan kavgalı oldukları yazılarına inat, “efsane bir şarkı” diye tanımladığı annesi Niran Ünsal’ın “Zorlu Sevdam” şarkısı ile Maxim Royal’i inletti. Büyük ustalar; Kayahan ve Ahmet Kaya ile repertuvarını zenginleştiren sanatçı, hayranlarından tam not aldı.

maxim-9

Sahneden hayranlarıyla sıklıkla konuşan sanatçı, “Ben İzmirliyim ama Kıbrıs’ı da çok sevdim. Buranın insanı bir başka ve eğlenmeyi çok iyi biliyorlar” diyerek Kıbrıslı konukların da kalbini kazandı. Volkan Konak’tan “Aleni Aleni” şarkısını istek üzerine söyleyen sanatçı, sonrasında programına istek şarkılarla devam etti. Nihavent şarkılarla yürekleri sızlatmayı başaran sanatçı, Ahmet Kaya’dan “Hep Sonradan” şarkısı ile tekrar Maxim Royal sahnesinde buluşabilmek dileğiyle ve kendisini yalnız bırakmayan hayranlarının sevgililer gününü kutlayarak programını bitirdi.

maxim-10

Fotoğraflar: Erdem Çağlayan – Erkan Çinli

Saim Yılmaz

“kendi halinde bir yazar…”

www.saimyilmaz.com.tr

saim@saimyilmaz.com.tr

Leave a comment

Your email address will not be published.

*