Maxim Royal’de Bir İlk…

Maxim Royal, “ÖZEL BİR GECE KONSEPTİ” ile kapılarını hafta içi ilk kez eğlence severlere açtı. Yine titiz bir çalışma ve özenli bir ekiple konuklarının memnuniyetini üst düzeylere taşımayı amaçlayan Maxim Royal ekibi, misafirleri için eğlenceli bir gece hazırladı.

17022016-1

 

İlle de Fasıl…

Kapılarını açtığı ilk günden beri İstanbul Maxim konseptini Kıbrıs’a taşıma düsturu ile yola çıkan Maxim Royal, her zamanki gibi vazgeçilmez ve tadına doyulmaz bir fasıl dinletisi ile gecenin başında, konuklarını eğlencenin doruklarına taşıyacağının sinyallerini verdi. Fasıl Ekibi, solo bir dinletinin ardından “Fikrimin İnce Gülü” ve klasikleşmiş alaturkalarla programlarına devam etti.

İrem Barani Sahnede…

17022016-2

Sahnelerin aranılan isimlerinden İrem, önü siyah taşlarla süslemeli siyah mini elbisesi ile “My Love” şarkısıyla sahneye duygusal bir giriş yaptı. Yıllara damgasını vurmuş efsane şarkılarla tempoyu bir an olsun düşürmeyen İrem Barani, gecenin ilerleyen saatlerine konukları hazırladı. “Ah İstanbul” şarkısıyla ayakta alkışlanan sanatçı, konukları kendinden geçirip duygusal anlar yaşattı.

Gecenin Kraliçesi Oryantal Dansıyla Geceye Damgasını Vurdu…

17022016-3

Bu hafta, Maxim Royal ekibinin misafirlerine büyük bir sürprizi vardı. Sahnede fırtınalar estiren kıvrak dansların kraliçesi, geceye damgasını vurdu. Gösterdiği performansla olay yaratan gecenin kraliçesi, konukların aklını başından almasının yanı sıra klasik oryantal figürlerini birleştirdiği modern dans figürleri ile izleyenlere parmak ısırttı. Misafirlerden büyük ilgi gören oryantal, kıvrak danslarıyla Maxim Royal misafirlerinin de kanını kaynattı.

Maxim Royal’in Vazgeçilmezi Özhan Jan…

17022016-4

Her hafta farklı sanatçılar ile perdesini aralayan Maxim Royal, bu hafta perdesini yine vazgeçilmez solisti Özhan Jan ile araladı. Özhan Jan bu haftaki sahnesinde, zincir detayı ile süslenmiş siyah pantolon üzerine, siyah t-shirt ve deri yelek  tercih etmişti. “Dert Bende Derman Sende” ile arabesk bir giriş yaptı sahnesine. Ünlü komedyen Fehmi Dalsaldı’nın rahatsızlığından dolayı bu hafta Maxim Royal sahnesinde olamadığını açıklarken, arkadaşına sahneden geçmiş olsun dileklerini iletmeyi de ihmal etmedi.

17022016-5

“Sevgililer Günü”m Boş Geçti Boş Boş…

Programına 90’ların en popüler şarkılarıyla devam eden sanatçı, “Sevgililer gününde burda yoktum, İzmir’deydim. Çok güzel bir sevgililer günü geçirdim ama sadece sahnede. Sahneden sonra sevgililer günüm boş geçti, boş, boş” diyerek eski sevgililere ithafen “Bu Aşkın Katili Sensin” şarkısını misafirlerin alkışları ve eşlikleriyle söyledi.

17022016-6

Müzik Dünyasında Bestelerimle De Varım…

Sanatçı, Demet Akalın’ın ödüllü albümü Pırlanta’da yer alan, sözü ve bestesi kendisine ait olan “Günaydın Abla” şarkısı ile sahnede hem döktürdü hem de misafirleri coşturdu. Doğum günü olanların, bu özel günlerini özel şarkılarla kutlayan Özhan Jan, sahneden sık sık hayranlarıyla da sohbet etti. Kendisini Adıyaman’dan izlemeye gelen misafirleriyle ise, özel olarak ilgilendi ve onlar için “Kalakaldım” şarkısını söyledi. Sanatçının sesinden dinlenecek çok şarkı olduğunu düşünen Maxim Royal misafirlerini de kırmayan sanatçı, gece boyunca repertuvarının yanı sıra, istek şarkılara da yer verdi.

17022016-8

Kıbrıslı şarkıcı Buray’ın “Sen Sevda Mısın?” şarkısını söylemeden önce, “Kıbrıs’a geldik Buray’ın klavyecisini de çaldık. E ne de olsa en iyiler bende olmak zorunda” diyerek orkestra arkadaşlarını da onore etmeden geçemedi.

17022016-7

Sandalye Tepelerinde Kuduracağız…

Temposu yüksek şarkılarla konukları yerinde oturtmayan Özhan Jan, söylediği gibi hayranlarını masaların üstüne ve sandalye tepelerine çıkarmayı başardı. Sanatçının şerefine çokça şampanya patlatıldı.

17022016-9

Gecenin ilerleyen saatlerinde davul şov eşliğinde programına devam eden sanatçının keyfine diyecek yoktu. Kuduruk şarkılar diye tabir ettiği dokuz sekizliklerde, kelimenin tam anlamıyla yer yerinden oynadı.

Damarın Allah’ını Yaparım…

17022016-10 

Özhan Jan, programının ikinci bölümüne, sizlere damarın Allah’ını yapacağım dediği şarkılarla başladı ve Maxim Royal’de duygulu anlar yaşattı. Sonrasında İbrahim Tatlıses, Orhan Gencebay gibi üstatların klasiklerini ardı ardına sıralayan sanatçıya, hayranları da büyük bir keyifle eşlik etti. Sanatçı, kendisini dinlemeye gelenlerle bol bol fotoğraf da çekildi. Programına bir istek şarkı olan “Allah Allah” ile son verirken, Cumartesi günü buluşmak dileğiyle sahneden ayrıldı.

17022016-11

Fotoğraflar: Erdem Çağlayan

Saim Yılmaz

“kendi halinde bir yazar…”

www.saimyilmaz.com.tr

saim@saimyilmaz.com.tr

 

1 Comment on Maxim Royal’de Bir İlk…

  1. Хочешь получить прoстoй нaдeжный зaрaбoтoк в интeрнeтe, чтoбы зaрaбaтывaть
    в интeрнeтe сoлидныe дeньги при пoмoщи свeжих, прoвeрeнных и эффeктивных мeтoдик?
    Тoгдa я прeдстaвляю вaшeму внимaнию нaстoящую сeнсaцию 2016-гo гoдa.
    Здесь– проверенный курс «Дeнeжнaя сeнсaция – зaрaбoтoк нa ЦРУ»
    Этo: ищу работу на дому на компьютере

Leave a comment

Your email address will not be published.

*