Merit Crystal Cove’da Ebru Gündeş Fırtınası…

Ebru Gündeş, Merit Crystal Cove Hotel & Casino’da bin kişinin üzerinde hayranına konser vererek bir rekora daha imza attı.

ebru gündeş-1

Ebru Gündeş’i izlemeye gelen hayranlarına keyifli bir gece yaşatmak isteyen Genel Müdür Ercan Turhan ve ekibi, saatler öncesinden hazırlıklarını tamamlayarak konuklarını kapıda karşıladılar.

ebru gündeş-2

Ebru Gündeş, sahnesini derin göğüs dekolteli tek parça kırmızı süet bir elbise ile son zamanlarda fırtınalar estirdiği “Araftayım” şarkısı ile açtı. Konuklara “Merit Crystal Cove Hotel’in düzenlemiş olduğu bu özel konsere hoşgeldiniz, sefalar getirdiniz… Bu gece Ebru Gündeş şarkıları var, arabesk var, sanat müziği okuyacağız, hareketli şarkılarımız olacak, hem söyleyip hem oynayacağız daha ne olsun…” diyerek eğlenceli bir geceye imza atacağının sinyallerini verdi.

ebru gündeş-3

Sevilen şarkıları, Sen Allah’ın Bir Lütfusun, Fırtınalar, Tanrı Misafir, Demir Attım Yalnızlığa gibi şarkılarını ardı ardına sıraladı.

ebru gündeş-4

Ebru Güneş’ten Bol Şarkılı Bir Sahne…

Karşımızda oldukça mütevazi tavırlarıyla bir peri kızı çıkıveriyor… Kırılgan, naif ve sempatik tavırlarıyla dikkat çekiyor. Sanatçı, fotoğraf çekinmek isteyen hayranlarını kırmayarak hepsiyle tek tek fotoğraf da çekiliyor.

ebru gündeş-10

Sanatçının sahnesini izlemeye gelenler arasında, Türkiyeli misafirlerin yanı sıra Kıbrıslı hayranları da vardı.

ebru gündeş-18

Ebru Gündeş’in hareketli şarkılarında göstermiş olduğu muhteşem performansın enerjisi salona da yansıdı. Ünlü sanatçı, şarkılarını hayranlarıyla hep bir ağızdan söyledi.

ebru gündeş-5

Şarkıların ritmine kendini kaptıran hayranları, bir an olsun yerlerine oturmadılar. Gündeş’in sahnesine zaman zaman dansçıları da eşlik etti. Ebru Gündeş, Merit Crystal Cove Hotel’deki konserinde yaklaşık 60 kişilik bir ekiple sahne aldı. Sanatçı, “Beyaz” şarkısında hayranlarıyla düet yaptı.

ebru gündeş-16

Büyük Usta Kayahan ve Adnan Şenses’e Saygı…

“Türkiye’nin bazı değerleri var, yeri dolmayacak. Tabii ki yeniler de var ama o değerlerin şarkılarını duyunca eskiye gidiyoruz, anılara ve hatıralara gidiyoruz, hepimiz kendimizden geçiyoruz. Onlardan bir tanesi de büyük usta Kayahan. Ben albümümde iki şarkısını okumuş, ender sanatçılardan biriyim. Şimdi albümde yer alan o şarkıyla devam etmek istiyorum” diyerek büyük usta Kayahan’ın “Sabahlar Uzak” şarkısıyla programına devam etti. Ebru Gündeş’in çıplak sesi, salonu sessizliğe boğdu ve tam anlamıyla Merit Crystal Cove Hotel’de romantizm rüzgarları esti.

ebru gündeş-6

Ardından Adnan Şenses’i de yad etmeden geçmeyen sanatçı, rahmetli Adnan Şenses’ten “Neden Saçların Beyazlamış Arkadaş” şarkısıyla hayranlarını efkarlandırdı. Yaşayan efsane diye bahsettiği Orhan Gencebay’dan da “Bir Teselli Ver” ve “Benim Dünyam” şarkılarını hayranlarıyla birlikte büyük bir keyifle söyledi.

ebru gündeş-7

Sanatçı, sahnesine keyifli, hareketli şarkılarla devam ederken hem oynadı hem de oynattı. “Sağlık, para, aşk ve mutluluk sizlerin olsun …” dilekleriyle ve “Aldırma Deli Gönlüm” şarkısı ile geceyi noktaladı.

ebru gündeş-9

Fotoğraflar: Erdem Çağlayan

ebru gündeş-8

ebru gündeş-11

ebru gündeş-12

ebru gündeş-13

ebru gündeş-14

ebru gündeş-15

ebru gündeş-17

ebru gündeş-19

Fotoğraflar: Erdem Çağlayan

 

Saim Yılmaz

“kendi halinde bir yazar…”

www.saimyilmaz.com.tr

saim@saimyilmaz.com.tr

 

Leave a comment

Your email address will not be published.

*