Merit Royal Hotel & Casino’da Yeniden Arap Rüzgarı…

5 Mart gecesi Merit Royal Hotel, yine  bir Arap konseri ile dünyanın dört bir yanından gelen misafirlerini eğlencenin doruklarına taşıdı.

omar-1

Konserde Bedevi müziğinin popüler ismi Ürdünlü şarkıcı ve söz yazarı Omar Al Abdallat, birbirinden güzel hareketli şarkılarla hayranlarını coşturdu. Geleneksel Ürdün şarkılarının yanı sıra ülkesinde ve diğer Arap ülkelerinde popüler olan şarkılara repertuvarında yer veren sanatçıyı izlemeye gelenler, gece boyunca yerlerinde oturmadılar.

3H2A4240

Omar Al Abdallat’a Yoğun İlgi…

Arap ülkelerinde oldukça büyük bir üne sahip ve Ürdün şarkı festivallerinde altın ödüllerle müzik hayatını taçlandırmış, Ürdün’ün en büyük seslerinden bir olan Omar Al Abdallat, sevilen şarkıları “Darej Ya Ghazali”, “Amman”, “Khad El Romman”ı hayranlarıyla birlikte büyük bir keyifle söyledi.

3H2A4241

Hayranlarının masalarını tek tek dolaşan sanatçı, onlarla bol bol fotoğraf da çekindi. Sanatçıya bayan hayranlarının yanı sıra özellikle erkek hayranlarının da ilgisi büyüktü.

851A4891

Yaklaşık iki saat kaldığı konserinde, çoğunlukla hareketli şarkılara yer veren sanatçı, hayranlarıyla tekrar buluşabilmek dileğiyle, yine hareketli bir şarkı eşliğinde konuklara veda etti.

omar-1

3H2A4231

Fotoğraflar: Erdem Çağlayan – Erkan Çinli

Saim Yılmaz

“kendi halinde bir yazar…”

www.saimyilmaz.com.tr

saim@saimyilmaz.com.tr

Leave a comment

Your email address will not be published.

*